Websiteniz 100'den fazla adımla sunucu ve tarayıcı tarafında sıfırdan ayağa kaldırılırken siz yalnızca arkanıza yaslanıp izleyin.

Site tasarımı, taşınabilir aygıtlara uyumlu.

İsteğinize bağlı olarak İvmelendirilmiş Taşınabilir Sayfalar'la (AMP) sitenizin hızını arttırın, ziyaretçilerinizi baştan çıkarın.

İşlemlere istediğiniz yerde istediğiniz kadar müdahele edin.

Zorlamak yok! Yalnızca memnun kalırsanız ödeyin.

Sayfa tasarımından bağlantılara, içerikten anahtar sözcük kullanımına, alan adından sitenin açılış hızına kadar çok sayıda etmen arama motorları tarafından değerlendiriliyor.

Az sayıda sayfada yapılan hatalar ise tüm sitenizin geri planda kalmasına, hatta ceza alarak arama sonuçlarından çıkarılmasına neden olabilir.

Başarılı bir arama motoru uyarlaması için Microdata gibi yöntemlerden destek alarak sitenizi arama motoru sonuçlarında üst sıralara yükseltip rekabet gücünüzü artırıyoruz.

Arama motoru uyarlamalarıyla ve üstüne avuç dolusu para harcayarak sitenize çektiğiniz ziyaretçileri elde tutmanın ne kadar zor olduğunu zaten biliyorsunuzdur.

Unutmayın ki ziyaretçileri elde tutmak, yeni ziyaretçi elde etmekten her zaman daha kolaydır.

Ziyaretçilerinizin neyi isteyip istemediklerini, sitenizden hangi aşamada & sayfada ayrıldıklarını ve demografik yapılarını iyi çözümleyip onları anlarsanız, ziyaretçilerinizi yitirmeniz bir o kadar zorlaşır.

Türkiye'deki çok sayıda insan internete yalnızca taşınabilir aygıtlar üzerinden erişim sağlıyor. Ve o telefonların ellerden düşmediği de bir gerçek.

Facebook'tan Twitter'a, Whatsup'tan İnstagram'a tüm bu sosyal medya siteleri kuşak kuşak pazarlandı.

Farklı kuşakların farklı sosyal medya sitesi kullandığı gerçeğini göz önünde bulundurarak ziyaretçi yönetiminin, sosyal medya işlemlerinin ve reklamların bir bütün olarak ele alınması hiç şüphesiz bir adım öne geçmenizi sağlar.

Açılmayan bilgisayarlar, çalışmayan yazılımlar, bozulan donanımlar canınızı mı sıkıyor? Sıkmasın.

İşletim sistemlerinden, diğer yazılımlara, kurulumdan güncellemeye, güvenlik duvarından veri kurtarmaya ve veri yedeklemeye kadar bir çok farklı konuda yanınızdayız.

SonDevrim.com, e-mail, Skype, Telegram, İnstagram ve benzeri bir çok platformun biri üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Zor anlarınızda, ücretli & ücretsiz olarak uzaktan erişimle yanınızdayız.

Sayfalara ziyaretçi çekmek kadar ziyaretçilerin aradıklarını bulmuş memnun bireylere dönüşmelerini sağlamak da bizim elimizde.

Ziyaretçi site üzerinde 'aranmamalıyken' öte yandan da olabildiğince zaman geçirmeli.

Göz alıcı ve orijinal içerikler bir adım önde olmanız için olmazsa olmazlardan.

Diğerlerini taklit etmemek yetmez, yaratıcı olmak da gerekir.

İstediğiniz konudaki metinleri istediğiniz uzunlukta yazarak en iyi görsel ve izletilerle destekleyelim.

Günümüz dünyasında para eden tek şey vardır: bilgi. Bilginin ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Deneyimin bilgiden de değerli olduğunun da...

HTML5, CSS3, JavaScript, Bootstrap, VBScript, MSSQL, Python, PHP, güvenli kod yazımı, sayfa tasarımı, arayüz tasarımı & programlama, sayfa programlama, veritabanı programlama...

Kararınızı portföyümüzdeki sertifika ve projelere bakarak karar verin.

Ekibimize katılmak isterseniz hiç çekinmeden bize ulaşın.